Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»
У межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в закладі серед учнів 2-7 класів Єлизаветівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів був проведений конкурс дитячих малюнків «У нашім серці Україна». Учні втілювали на папері своє сьогодення та заповітні мрії про майбутнє. Дитячі творчі роботи відверті й щирі, сповнені віри у світле завтра, про мир, про добро, про свою любов до України. Кожен малюнок – зворушливий, адже створений дитячими руками та серцем, проникнутий любов’ю, гордістю.
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» Виховна година в 9 класі Мар'їнського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1
У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» Корхова Валентина Володимирівна, шкільний бібліотекар, та Рижук Юлія Сергіївна, педагог-організатор Зорянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів провели гру-вікторину "Українські казкові герої та патріоти". Валентина Володимирівна познайомила дітей з поняттям казка, згадали українські казки та розгадували вікторину "Україна казкова". Юлія Сергіївна провела гру "Вгадай казку" та згадали про українську народну казку "Котигорошко". Діти порівнювали казкового богатиря з українськими козаками та сучасними захисниками ЗСУ.
У рамках місячника шкільних бібліотек у Красногорівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів для учнів 9 класу вчителем історії Семененко Альбіною Віталіївною та шкільним бібліотекарем Перевертай Наталією Вікторівною було проведено історичну годину «Витоки української нації». Метою проведення історичної години було: ціннісне ставлення до суспільства і держави, ставлення до сім’ї, родини, людей та соціальні і громадські компетентності.
Згідно плану заходів проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» вчителем української мови та літератури Єлісіченко Н.В. та бібліотекарем Мул Т.В. Красногорівського ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 був проведений літературний майданчик «Українська сучасна література, як засіб патріотичного виховання молоді». Заняття з української літератури - прекрасне підґрунтя для виховання в молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню студентами свого громадянського обов'язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.
Творчі підходи до вивчення літератури формують образне мислення, виклакають зацікавленість, гордість за своїх земляків, виховують високі моральні якості, національну свідомість, прагнення духовно збагачуватись.
Бути українцем – значить пишатися своєю Батьківщиною. А нам є чим пишатися: Україна – одна з найбільших держав у Європі.
У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, класний керівник 9-го классу Мар’їнського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Цибульник Н.І. провела виховну годину «Українська держава та її національна символіка». Переглянули презентацію «Державні символи України», відповіли на питання вікторини про національні символи. До державних символів країни в сучасному світі належать Державний Герб, Державний Гімн та Державний Прапор, який є найшановнішим із названих атрибутів Ставлення до державних символів своєї країни відображає зрілість нації й держави, її гідність та повагу до себе.
Державні символи затверджуються Верховною Радою України. Характерними ознаками їх є те, що вони: 1) виражають національний менталітет, національні ідеї політичного чи історичного змісту; 2) мають загальнообов’язковий характер.
Українська державна символіка відображує традиційну українську символіку, що формувалася протягом тисячоліть і належить до найбагатших та найзмістовніших символічних систем людства.
У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!» учні 9 та 10 класів Максимільянівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів прийняли участь у всеукраїнському конкурсі «Не сподівайтеся позбутися книжок». Діти дізналися багато пізнавальної та цікавої інформації про найбільші, найвищі, найкрасивіші та найнезвичніші бібліотеки України та світу. Школярі вкотре переконалися, що бібліотека — це не лише місце, де зберігаються книги, а й сучасний комфортний простір для розвитку, навчання та відпочинку. Вітаємо переможців конкурсу!
Ми маємо не забувати минуле, та за допомогою історичних годин дізнаватись більше інформації про наше суспільство!